К н и г а

ж а л о б

и

п р е д л о ж е н и й
Вгору

Сортувати:

За датою
  • За алфавітом
  • За датою
  • За зростанням ціни
  • За спаданням ціни

Підбір за критеріями:

Товарів за Вашим запитом:

Скинути всі фільтри

Жіноча білизна

Ліфчик пуш-ап: зручно і красиво

У 19 столітті бюстгальтер витіснив корсет і його стали носити всі жінки без виключення. Надівши бюстгальтер, жінки підкорювали чоловіків красою своїх грудей, а іноді і викликали заздрість у інших жінок.

Бюстгальтер пуш ап - справжнє диво, яке придумали 50 років тому. Про нього знають як жінки, так і чоловіки. Протилежна стать хоч і в курсі деяких секретів цього предмета нижньої білизни, але він не проти, щоб жінки його одягали. Адже з Пушап жінка стає набагато сексуальніше і привабливіше.

Особливості бюстгальтера з push up

  • Перша відмінна риса ліфчика з Пушап від звичайного бюстгальтера в тому, що він шиється за особливому крою. У кожній моделі тверда чашечка, а кісточки мають в основному Т-образки форму. Іноді кісточка розташована по діагоналі чашки.
  • Такий бюстгальтер має всередині подушечки, які можуть розташовуватися всередині чашці по-різному. Залежить це від того, який ефект хоче досягти жінка. Існують моделі з поролоновими і силіконовими подушечками. Деякі вшиті всередину жіночої білизни, деякі можна при необхідності виймати.

Поради щодо вибору пуш-апу від А-Мура

Бюстгальтер push up здатний збільшити жіночі груди, а от на скільки саме ви хочете збільшити її розміри, залежить від вас. Якщо ви маєте 1 розмір грудей, і ви хочете надати їй круглу форму, то вам підійде ліфчик з Пушап в нижній бічній його частини. Ви досягнете бажаного ефекту, а чоловік не помітить різниці, коли бюстгальтер буде знято.

У разі коли у вас груди 1 розміру, а ви хочете повний 2, то зверніть увагу на бюстгальтер подвійний push up. Відміну від першої моделі в тому, що:

  • в кожній чашці по 2 подушечки;
  • знаходяться подушечки внизу бюстгальтера, по всій ширині чашки.

Груди підводиться і збільшується мінімум на один розмір. Будова тіла у кожної жінки різний, тому підйом грудей може дати збільшення і на 1,5 і на 2 розміри.

Однак якщо ви бажаєте, щоб абсолютно всі навколишні звертали увагу на вас і вашу груди, то вам потрібно купити бюстгальтер push up супер. Ця модель має потрійний ефект. Подушечки всередині чашок розташовані по всій поверхні, а ваша груди піднімається догори. Візуально 1 розмір може збільшитися до 3 і більше.

Асортимент ліфчиків на сьогоднішній день широкий. Кожна жінка зможе підібрати потрібне нижню білизну. Бюстгальтер з Пушап є неймовірним порятунком для жінок з невеликими грудьми, але з доброї душів. Не забувайте, що оточуючих людей по-справжньому приваблює ваш внутрішній світ.

Розсилка новин

Сообщение

Время резервации товара истекло.

Закрыть

Внимание

До окончания резервации товара осталось меньше 3 минут.
Пожалуйста оформите покупку,либо товар будет удален из корзины.

Закрыть