К н и г а

ж а л о б

и

п р е д л о ж е н и й
Вгору

Угода користувача

Дана угоду користувача (надалі Угода) являє собою оферту умов з користування веб-сайтом a-mur.com.ua(далі - Сайт), в особі Адміністрації сайту (далі – Адміністрація) і фізичною особою (надалі Користувач).
Користувачем Сайту вважається будь-яка особа, яка здійснила доступ до Сайту, яка досягла віку, допустимого для прийняття цієї Угоди.
Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з цією Угодою до моменту початку користування Сайтом. Використання Сайту користувачем означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Угоди. У разі незгоди з умовами Угоди, використання Сайту Користувачем повинно бути негайно припинено.  
 
Користувач, приймаючи дану Угоду:  
1. Підтверджує, що ознайомився з умовами цієї Угоди.  
2. Усвідомлює, що Сайт може містити матеріали, орієнтовані тільки на повнолітніх користувачів.  
3. Зобов'язується використовувати Сайт відповідно до діючих і застосовних в даній області законів.  
4. Зобов'язується не публікувати образи, наклепи, нецензурні вирази, порнографічні або інші аморальні матеріали; матеріали, що демонструють або пропагують жорстокість, терор або насильство; матеріали, що ображають людську гідність; а також інші матеріали, що не відповідають закону.  
 
Адміністрація залишає за собою право:  
1. Модифікувати Сайт на свій розсуд.  
2. Вносити зміни в дану Угоду в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її розміщення на Сайті.  
 
Адміністрація не несе відповідальності:  
- Фабрика залишає за собою право змінювати розміри, відтінки кольорів, дизайн бретельки в пачках, не повідомляючи при цьому.
- за заподіяння шкоди, збитку, втрату інформації або за спричинення будь-яких інших збитків будь-яким особам, які виникли при користуванні сервісом Сайту, у тому числі з використанням мобільних засобів зв'язку та інших засобів телекомунікацій.  
- за висловлювання і думки відвідувачів сайту, залишені в якості коментарів або оглядів. Думка Адміністрація сайту може не співпадати з думкою і позицією авторів оглядів та коментарів. Водночас Адміністрація сайту вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікацію повідомлень, що порушують чинне законодавство або норми моралі.  
- за можливі протиправні дії Користувача щодо третіх осіб, яких третіх осіб щодо Користувача.  
- за висловлювання Користувача, вироблені або опубліковані на сайті.  
- за збитки, втрати або витрати (реальні або можливі), що виникли у зв'язку з цим Сайтом, його використанням або неможливістю використання.  
- за неповне, неточне, некоректне вказівку Користувачем своїх даних при створенні облікового запису Користувача.  
 
Адміністрація дозволяє вам переглядати і завантажувати інформацію з нашого сайту виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту, поширювати для громадських чи комерційних цілей. Будь-яке використання інформації на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.
При користуванні сайтом і оформленні замовлень, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе та своїх контактних даних. Адміністрація залишає за собою право розсилки наших акційних пропозицій на ваш номер, вказаний в замовленні.
Ви можете звертатися до нас з питаннями, претензіями, побажаннями щодо поліпшення роботи, або з якоїсь іншої інформацією. При цьому ви несете відповідальність, що дане звернення не є незаконним, загрозливим, порушує авторські права, дискримінацію людей за якоюсь ознакою, а також містить образи чи іншим чином порушує чинне законодавство України.  
 
Персональна інформація Користувача  
Відповідно до вимог ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних» (далі - Закон), з моменту оформлення Замовлення на сайті, Користувач дає згоду на обробку, передачу третім особам, без застережень, його персональних даних, отриманих в результаті оформлення замовлення, а також підтверджує, що йому повідомлено про права суб'єкта персональних даних, передбачених вищевказаним Законом.  
Дані Користувача Адміністрація зберігає в базі персональних даних, яка належить Адміністрації та яка використовує отримані дані для якісної взаємодії з Користувачем, без права передачі третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством України.  
Адміністрація має право використовувати дані Користувача для рекламування своїх послуг та Інтернет-магазину. Адміністрація сайту зобов'язується здійснювати збір лише тієї персональної інформації, яку Користувач надає добровільно в разі, коли інформація потрібна для надання (поліпшення) послуг Користувачу.  
Адміністрація сайту збирає як основні персональні дані, такі як ім'я, прізвище, по батькові, адресу та електронну адресу, так і вторинні (технічні) дані - файли cookies, інформацію про з'єднання і системну інформацію.  
Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через інтернет даних не гарантована в разі, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічних засобів зв'язку, підвладних Адміністрації сайту, Адміністрація сайту не несе відповідальності за збиток, нанесений таким доступом.  
Адміністрація сайту може використовувати будь-яку зібрану через інтернет-сайт інформацією з метою покращення змісту інтернет-сайту, його доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (за запитами), для маркетингових або дослідницьких цілей, а також для інших цілей, що не суперечить положенням чинного законодавства України.
Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за будь-які помилки, помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному Сайті. Адміністрація сайту прикладає всі необхідні зусилля, щоб забезпечити точність і достовірність на Сайті інформації
Інформація на Сайті постійно оновлюється і в будь-який момент може стати застарілою. Адміністрація сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з Сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновлення інформації, що зберігається на Сайті.
Угода є публічним договором в розумінні статті 633 Цивільного кодексу України та договором приєднання в розумінні статті 634 Цивільного кодексу України, в зв'язку з чим:
Угода складається адміністрацією і публікується шляхом розміщення на Інтернет сторінці за адресою http://a-mur.com.ua/ua/agreement.htm і укладається лише шляхом приєднання до неї в цілому особи, яка виявила намір приєднається до неї. Особа, яка виявила намір приєднається до угоди, не може запропонувати свої умови угоди. У разі незгоди зі змістом та формою угоди або окремих його положень особа, яка виявила намір приєднається до угоди, має право відмовитися від цього. Дана Угода вступає в силу при першому відвідуванні Сайту Користувачем і діє між Користувачем та Компанією протягом усього періоду використання Користувачем Сайту. Сайт є об'єктом права інтелектуальної власності Адміністрації сайту. Всі виняткові майнові авторські права на сайт належать Адміністрації сайту. Використання сайту Користувачами можливо строго в рамках Угоди і законодавства України про права інтелектуальної власності. Всі торговельні марки і назви, на які даються посилання в матеріалах цього cайту, є власністю їх відповідних власників.  
Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати, будь-які частини Сайту, окрім тих випадків, коли такий дозвіл дано Користувачеві Адміністрацією сайту. Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.  
 
Розсилка новин

Сообщение

Время резервации товара истекло.

Закрыть

Внимание

До окончания резервации товара осталось меньше 3 минут.
Пожалуйста оформите покупку,либо товар будет удален из корзины.

Закрыть